• -20%
search

Başlangıçları Hep Sevdim

Yazar: Sema Ervin
175,00₺
140,00₺ 20% kazanın
Tüm kredi kartlarına taksit imkanı...
KDV dahil

... Ya bu kişi Amerika'nın en önemli üniversitelerinde yıllarca hocalık etmiş, çeşitli ülkelerden gelen öğrencilere yol göstermiş, bulanık mantık ve yapay zekâ konularında araştırmalar yapmış bir Türk kadını ise ...

Adet

  SSL ile Güvenli Alışveriş

Kredi Kartı bilgileriniz asla saklanmaz!

  Ücretsiz Kargo

500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli

 

Para İade Garantisi

  Taksitli Alışveriş

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı


978-975-9119-91-1
272 Öğeler

Bilgi kartı

Dil
Türkçe
İlk Baskı Yılı
2024
Baskı
1
Sayfa Sayısı
320
Kapak
Normal Kapak
Kağıt
Kitap Kağıdı
Renk
Siyah Beyaz
Ölçüler
15 x 21
Cilt
Amerikan

KÜNYE

Yazar: Sema Ervin
Editör: Serenad Demirhan
Kapak Tasarım: Engin Yağmurdereli

- -

"31 yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşamış herhangi bir kişinin anlatacakları bile ilgi çekici değil midir? Pek çok gencimizin gözü ve aklı oralardayken hele.

Ya bu kişi Amerika'nın en önemli üniversitelerinde yıllarca hocalık etmiş, çeşitli ülkelerden gelen öğrencilere yol göstermiş, bulanık mantık ve yapay zekâ konularında araştırmalar yapmış bir Türk kadını ise...

Cebinde 100 dolarla yola çıkıp ABD'de yükselebileceği yere kadar yükselen Sema Ervin, sadece otomasyon uzmanı olarak General Motors'daki çalışmalarını özetlese harika bir paylaşım olurdu. California Politeknik Eyalet Üniversitesi'ndeki (Cal Poly) bölüm başkanlığı deneyimini anlatsa, mezuniyet törenlerine İTÜ cüppesiyle katılmanın gururundan söz etse ilgiyle okunurdu.

Türkiye'ye dönüp Heybeliada'ya yerleştikten sonra yürüttüğü projelerden bahsetse pek çok kişi için ilham kaynağı yerine geçerdi. O, bunların hepsini anlatıyor. Hem de hiçbir şeyi kendisine saklamadan. Yaşam deneyimini büyük bir içtenlikle paylaştığın için sonsuz teşekkürler sevgili Sema Ervin. Anıları özellikle gençlere ışık olacaktır."


chat Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

E-posta listesimize katılarak yeni çıkan kitaplarımızdan ve özel indirimlerden ilk siz haberdar olun