Teslimat Politikamız

Ürünler ödemenin alınmasına istinaden en geç iki iş günü içinde kargoya verilir, kargolama ardından size mail veya SMS yolu ile kargo firması tarafından bilgi verilecektir.

İade Politikamız

Satın aldığınız ürünü kargo firmasının teslimatı yapan personelinin yanında kontrol edin, açılmış ambalajı bulunan ya da yırtık veya hasarlı ürünler için zabıt tutturmanız mecburidir. Eğer ürünü bir kusuru olmadığı halde geri iade etmek istiyorsanız, ambalajının açılmamış, ürünün yıpranmamış, hasar verilmemiş olması ve tekrar satışa uygun halde geri iade etmeniz gerekmektedir, aksi halde geri iade kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Eğer sipariş ettiğiniz ürün yerine başka bir ürün geldiyse veya ürünü bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz; satis@adaliyayinlari.com mail adresimiz üzerinden size mesai saatleri içinde ulaşabileceğimiz telefon numaranız ve ürünü sipariş ederken size gelen mailde bulunan referans kodunun mutlaka olduğu durumu bildiren bir mail yazın, ardından bir yetkilimiz gerekli kontrolleri sağlayarak sizi arayacak ve iade süreci hakkında yönlendirmeleri yapacaktır.

E-posta listesimize katılarak yeni çıkan kitaplarımızdan ve özel indirimlerden ilk siz haberdar olun