• -20%
search

Balkan Naci İslimyeli 1947 - 2022

Yazar:
120,00₺
96,00₺ 20% kazanın
Tüm kredi kartlarına taksit imkanı...
KDV dahil

Derleyen: Gülfem Dedeoğlu
Editör: Nihal Boztekin
Kapak Fotoğrafı: Oya İslimyeli Ulutin
Kapak Tasarımı: Gülfem Dedeoğlu

Kitaba Katkıda Bulunanlar: M. Adil Yalçın, Ahmet Elhan, Ayşe Sarısayın, Bedri Baykam , Beral Madra, Bubi Hayon, Erkan Doğanay, Eva Şarlak, Evin İlyasoğlu , Genco Gülan, Dr. Gökhan Balkan, Gündüz Vassaf, Gürbüz Doğan Ekşioğlu, Hakkı Sevand, Halim Bulutoğlu, İnci Aksoy, Mahmut Celayir, Meriç Hızal, Nedret Öztokat Kılıçeri, Neşe-Ahmet Ünal, Nevhiz Tanyeli, Oya İslimyeli Ulutin, Sedef-Oğuz Atmaca, Serfiraz Ergun, Sevim Eti, Şermin Kıvanç Seval, Tülin Onat Yalın Alpay, Zeynep Oral

Adet

  SSL ile Güvenli Alışveriş

Kredi Kartı bilgileriniz asla saklanmaz!

  Ücretsiz Kargo

500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli

 

Para İade Garantisi

  Taksitli Alışveriş

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı


978-975-9119-92-8
496 Öğeler

Bilgi kartı

Dil
Türkçe
İlk Baskı Yılı
2024
Sayfa Sayısı
96
Kapak
Normal Kapak
Kağıt
Kitap Kağıdı
Cilt
Amerikan

Balkan Naci İslimyeli 1947 - 2022

Derleyen: Gülfem Dedeoğlu

Kitaba yazılarıyla katkıda bulunanlar.
M. Adil Yalçın, Ahmet Elhan, Ayşe Sarısayın, Bedri Baykam , Beral Madra, Bubi Hayon, Erkan Doğanay, Eva Şarlak, Evin İlyasoğlu , Genco Gülan, Dr. Gökhan Balkan , Gündüz Vassaf, Gürbüz Doğan Ekşioğlu, Hakkı Sevand, Halim Bulutoğlu, İnci Aksoy, Mahmut Celayir, Meriç Hızal, Nedret Öztokat Kılıçeri, Neşe-Ahmet Ünal , Nevhiz Tanyeli, Oya İslimyeli Ulutin, Sedef-Oğuz Atmaca, Serfiraz Ergun, Sevim Eti, Şermin Kıvanç Seval, Tülin Onat Yalın Alpay, Zeynep Oral

Editör: Nihal Boztekin

Kapak Fotoğrafı: Oya İslimyeli Ulutin

Kapak Tasarımı: Gülfem Dedeoğlu


Bir Balkan Naci İslimyeli geçti dünyamızdan. Geçerken o pırıl pırıl parlayan zihniyle, yetenekleriyle; resmiyle, yazısıyla, şiiriyle, estetik duygusuyla, düşünceleriyle, insanlığıyla, vicdanıyla, dürüstlüğüyle, sadakatiyle çevresindeki herkesi derinden etkiledi ve gitti.

Balkan’ın 14 Nisan 2022’de beklenmedik kaybı sonrası Adalı dergisinde onu seven, kaybından acı duyan kıymetli dostlarının kendisi hakkında yazdığı metinler yayınlanmış idi. Ölümünün ikinci yılında, önceden katkıda bulunamayan dostlardan da gelen yazılarla zenginleşen kitabımız böylece ortaya çıktı.

“Söz uçar yazı kalır” deyimini çok severim. Balkan’ımın kaybıyla sesini, sözünü duyamıyoruz belki ama yaşarken kayda geçirdiği her bir yapıtı, yazısı, düşüncesi, fikirleri, şiirleriyle onu her daim yaşatmaya ve genç kuşaklara armağan etmeye devam edeceğiz. Bu anı kitaba Balkan hakkında en içten duygularıyla yazdıkları metinlerle katkıda bulunan tüm dostlarımıza, sonsuz teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum.

Sezen İslimyeli


chat Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

E-posta listesimize katılarak yeni çıkan kitaplarımızdan ve özel indirimlerden ilk siz haberdar olun