• -20%
search

Duvar Delisi

Yazar: Nejat Gülen
100,00₺
80,00₺ 20% kazanın
Tüm kredi kartlarına taksit imkanı...
KDV dahil
Adet

  SSL ile Güvenli Alışveriş

Kredi Kartı bilgileriniz asla saklanmaz!

  Ücretsiz Kargo

500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli

 

Para İade Garantisi

  Taksitli Alışveriş

Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı


978-975-9119-53-9
45 Öğeler

Bilgi kartı

Dil
Türkçe
İlk Baskı Yılı
2016
Baskı
1
Sayfa Sayısı
224
Kağıt
Kitap Kağıdı
Renk
Siyah Beyaz
Ölçüler
15 x 21
Cilt
Amerikan

Heybeliadalı yazar Nejat Gülen'in son kitabı"Duvar Delisi" Adalı Yayınları'ndan çıktı ve raflardaki yerini aldı.

"Duvar Delisi - Uzun Öyküler" Nejat Gülen'in Adalı Yayınları'ndan çıkan dördüncü kitabı... Kitabı Yiğit Bener'in "Sunu"suyla tanıtmak sanırız en doğru iş olacak:

"Nejat Gülen, Heybeliada, Yassıada ve Bahriye üzerine yazdığı monografilerle haklı bir üne kavuşmuş, bu alanlarda önemli bir başvuru kaynağı olmayı başarmış değerli bir yazarımızdır.

(...) Okuyanlar bilir, Nejat Gülen'in öyküleri, son derece renkli tiplemeleriyle hem adalara özgü yaşam tarzını, hem de daha ötesinde eski İstanbul'un farklı dönemlerine ait yaşantılardan kesitler sunan ve yazarın monografilerinde betimlenenleri tamamlayarak kendine özgü dili ve anlatımıyla ete kemiğe büründüren bir zenginliğe sahiptir.

(...) Nejat Gülen'in tüm öykülerini yeni bir düzenlemeyle yeniden gün ışığına çıkarmaya karar veren Adalı Yayınları sayesinde, okurlar bu konuda kendi kararlarını kendileri verebileceklerdir.

"Duvar Delisi" yazarın dört uzun öyküsünün bir araya gelmesiyle ortaya çıkan bir ürün.

Yiğit Bener'in anlatımıyla kitabı tanımaya devam edelim: "Bu dört öykünün ortak noktasının, yazarın renkli ve coşkulu üslubuyla kaleme aldığı, ucu bazen deliliğe varan bir tutku olduğunu söyleyebiliriz. (...)

Bu sunuş yazısını kaleme alırken en büyük umudum, bu öyküleri keşfetmeye davet ettiğim okurların esirgemeyeceklerini düşündüğüm ilgisinin Nejat Gülen'i bizlere aynı okuma zevkini veren yeni kitaplar yazmaya teşvik etmesidir. "

Duvar Delisi, Güzelim Aleksandra, Leylak Kokusu ve Üsküdar'da Bir Ev öyküleri Nejat Gülen'den, okuması bizden... Bu vesileyle herkesin 8 Eylül Dünya Okuryazarlık Günü'nü de Nejat Gülen'in "Duvar Delisi" kitabıyla kutluyoruz...


chat Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

E-posta listesimize katılarak yeni çıkan kitaplarımızdan ve özel indirimlerden ilk siz haberdar olun